VİZYONUMUZ:

Başarısı kanıtlanmış Uzmanlık

“Başarısı kanıtlanmış yetenek”, hem başarılı geçmişimizi hem de gıpta edilen Uzman yetenek havuzumuzu ifade eder. Ancak, sürekli yüksek performans için, var olan yeteneklerimizi iki ana alanda geliştirmeliyiz. İlk olarak, Türkiye deki en iyi ve en parlak yetenekleri etkilemeli ve aramıza katmalıyız:

Biz DETAM Patenti altında en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz. İkinci olarak şirket içerisindeki çeşitliliği artırmayı hedefliyoruz; çünkü farklı bakış açıları ve geçmişler yenilikçilik kültürünün anahtarıdır. Bu doğrultuda çok çeşitli yetkinlik ve becerilere sahip olmak için çaba sarf ediyoruz. Amacımız her yıl yeni hedeflere ulaşmaktır.

Müşterilerimize yenilikler sunmak

“Yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize büyük fayda sağlayan sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eder. Bunun anlamı şudur ki; biz bu yenilikleri keşfetmekle kalmayız, aynı zamanda DETAM’ ın İş Sağlığı Güvenliği pazar liderliğini yakalamasını sağlayan en ileri bilgi ve donanıma sahip bir kurum kıstası haline gelmesini sağlarız.

Müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sağlamak

“Rekabet Avantajının anlamı müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır. Müşterilerimize, kaliteli ve yüksek maliyet içermeyen, hizmet ve çözümler sunarız. Müşterisinin başarısında katkısı olan ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.

“Benzersiz”, uzmanlığımızla müşterilerimize diğer İş Sağlığı Güvenliği firmalarının hiçbir zaman sunamayacakları çözümleri sunduğumuzu belirtir. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları iyi anlamamızın onların rakiplerinden farklı olmasını sağlamasını ifade eder.

MİSYONUMUZ:

Yurt İçi ve Yurt Dışı Faaliyetlerimizde, Hız, Esneklik ve Yüksek Kalite Anlayışımızla Rekabet Üstünlüğü Sağlamak ve Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutmaktır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı E. Baş İş Müfettişi İbrahim OĞUR tarafından 1996 yılında,“ İŞ HUKUKU, İŞ SAĞLIĞI ve İŞ GÜVENLİĞİ” Danışmanlık Firması olarak kurulmuş olan DETAM;Süreç içerisinde ortaya koymuş olduğu KALİTEYE dayalı Hizmet Anlayışı ile İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNİN tamamlayıcısı olan;

TÜRKAK; Tarafından; AKREDİTE edilmiş A TİPİ MUAYENE KURULUŞU,

İş Hijyeni ve Çevre Laboratuvarı

Kaldırma Araçları Test ve Periyodik Kontrolleri

Basınçlı Kaplar Test ve Periyodik Kontrolleri

Topraklama Test ve Periyodik Kontrolleri

SAĞLIK BAKANLIĞI Tarafından AKREDİTE Edilmiş SABİT Ve MOBİL LABORATUVARLAR,

ÇEVRE BAKANLIĞI Tarafından AKREDİTE Edilmiş ÇED Değerleme Rapor ve ÇEVRE Mühendislik,

GWO- SPRATA ve IRATA Kuruluşları Tarafından AKREDİTE Edilmiş İPLE ERİŞİM,

E. B, ÇSGB ve SAĞLIK BAKANLIĞI Tarafından AKREDİTE Edilmiş EĞİTİM,

İŞKUR Tarafından AKREDİTE Edilmiş ÖZEL İSTİHDAM,

ÇSGB Tarafından AKREDİTE Edilmiş İSG ENTEGRE YAZILIM,

ÇSGB Tarafından AKREDİTE Edilmiş OSGB,

Hizmet içerikleri İle genişleyerek, DETAM ŞİRKETLER GRUBU altında; ULUSAL ve ULASLARARASI Alanda Danışmanlık ve Mühendislik, Sağlık ve Yazılım Hizmetleri vermektedir.

1996 Yılında çıkmış olduğumuz bu yolculuğu 26 yıldan bu yana sürdürmeyi başardık ve bu başarımızı yükselterek, ülkemiz ve çalışanlarımız için DEĞER YARATMAYA devam edeceğiz.

Bunu başaracağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla

İbrahim OĞUR

Yönetim Kurulu Başkan